Яка цивілізація виникла раніше

Геофізики і археологи з Індії представили свідоцтва того, що Індська цивілізація може бути найдавнішою в світі. Про це повідомляє Daily Mail. Завдяки дослідженню науковців стало відомо, що Індська цивілізація виникла не 5,5 тисячі років тому, як вважалося раніше, а на 2,5 тисячі років раніше.5 черв. 2016 р.

Найдавнішою з людських цивілізацій називають цивілізацію Межиріччя (Месопотамії). Тут було винайдено іригаційне землеробство, письмо — клинопис, колесо, найдавнішу настільну гру, створено найдавніші закони, з'явилася найдавніша імперія, а про найбільше місто-державу Вавилон складали численні легенди.

Месопотамія — долина у межиріччі Тигра і Єфрата — стала місцем зародження першої в історії людства цивілізації, першої держави, першої писемності і першої системи лічби, якою ми користуємося й досі.

У субтропічній зоні Близького Сходу, в долинах рік Тигру, Євфрату та Нілу, сформувалися ранньокласові цивілізації і перші держави Месопотамії та Єгипту (IV-III тис. до н. е.), а у долинах рік Інду, Гангу, Хуанхе і Янцзи держави Індії та Китаю (III-II тис. до н.

1. Що відомо про першу цивілізацію Європи? Найдавніша цивілізація в Європі виникла на острові Крит. Критську цивілізацію називають палацовою, бо саме царські палаци уособлювали державу.

Історія Стародавнього Сходу бере початок від виникнення найдавніших цивілізацій у Месопотамії та Єгипті (IV–III тис. до н. е.), в Індії (III–II тис. до н.





Цивіліза́ція — людська спільнота, яка впродовж певного періоду часу (процес зародження, розвиток, загибель чи перетворення цивілізації) має стійкі особливі риси в соціально-політичній організації, економіці та культурі (науці, технологіях, мистецтві тощо), спільні духовні цінності та ідеали, …